Otestovali jsme Active 24

Jako devátou společnost jsme otestovali ACTIVE 24, s.r.o. a vybrali jsme její tarif Webhosting komplet

O společnosti ACTIVE 24, s.r.o.

ACTIVE 24, s.r.o. se zabývá webhostingem a registrací domén od roku 1996. Nabízíme širokou škálu internetových služeb pro webové stránky a online projekty. Umožňujeme registraci domén na desítkách různých koncovek (TLD). Poskytujeme sdílený i privátní hosting a managed servery na míru. Nabízíme řešení pro snadnou tvorbu a správu webových stránek a e-shopů a řadu souvisejících služeb.

Všem našim službám zajišťujeme nepřetržitou zákaznickou podporu 24 hodin 7 dní v týdnu prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu. Věříme, že tak našim uživatelům pomáháme čelit každodenním nástrahám překotného rozvoje internetového světa.

Je pro nás klíčové poskytovat stabilní služby na vysoké technické úrovni. Proto pravidelně investujeme do potřebné infrastruktury a věnujeme se inovacím. Vaše weby a domény jsou pro nás na prvním místě.

Technické zázemí

Naším cílem je úspěch online projektů našich zákazníků, kterým poskytujeme maximálně spolehlivé a moderní technické zázemí. Chápeme, že toho lze dosáhnout jen za cenu neustálých inovací a proto pravidelně investujeme do používaných technologií, hardware a uživatelských nástrojů.

Provozujeme servery v moderním datacentru DC Tower a v geograficky odděleném záložním datacentru. Všechny služby a data našich zákazníků denně zálohujeme.

Díky tomu jsou naše služby spolehlivé, mají vysoký uptime a garantovanou kvalitu.

Služby v rámci hostingu

       

     

Neposkytované služby

    

Více informací o tarifu naleznete na webu active24.cz

Automatické instalace

Do testů jsme se rozhodli uvádět i informace o tzv. automatických instalací. Je to funkce, která vám nainstaluje redakční systémy „jedním kliknutím“, bez nutnosti stahovat redakční systém, vytvářet databáze a instalovat vše ručně.

 

Active 24 nabízí automatickou instalaci následujících RS:

 

Active 24 nabízí automatickou instalaci pouze čtyř redakčních systémů.

 

Co se nám nelíbilo?

U .cz domén nestačí pouze změnit NSSET, jako tomu je u ostatních registrátorů, ale musíte ještě sami ručně měnit nastavení DNS a editovat IP v záznamech dle IP serveru, na kterém hostujete. Toto řešení se nám zdá poněkud nešťastné a zdlouhavé.

Výsledky testů

Test proběhl: 21.dubna 2019

GTmetrix


Odkaz na online výsledek


PageSpeed Insights


Pingdom


Odkaz na online výsledek


WebPagetest


Odkaz na online výsledek


Sucuri


WordPress Benchmark


Active 24 jsme si otestovali a přidali do tabulky k porovnání. Sledujte i další testy a pomozte nám zjistit, který hosting je na WordPress nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *