Otestovali jsme Český hosting

Jako šestou společnost jsme otestovali THINline s.r.o. a vybrali jsme její jediný webhosting

O společnosti THINline s.r.o.

Český hosting provozuje společnost THINline s.r.o. Přečtěte si o našich službách, vizích i historii.

Jsme česká společnost, založená v roce 2003. Specializujeme se na internetové služby. Zakládáme si na tom být společností schopných a ochotných lidí, kteří si Váží spolupráce se zákazníky.
Naše hlavní obory jsou:
-komplexní hostingová řešení a
-webdesign, webdevelopment, e-marketing.

TIP: podívejte se na recenzi na Český Hosting.

Našim cílem je poskytovat špičková a přitom dostupná řešení, která dobře slouží a pomáhají budovat vstřícné a trvalé vztahy s našimi klienty. Důvěra, spolehlivost a spokojený klient je prvořadý cíl našeho podnikání.
Za léta pilné práce jsme získali řadu ocenění a jsme velmi rádi, že v relativně malém týmu jsme si vybudovali stabilní postavení mezi předními poskytovateli internetových a hostingových řešení v ČR.

Krátký pohled do historie služby
Český hosting jsme začali budovat již v roce 2003. Našim cílem bylo poskytnout cenově dostupné a široce použitelné řešení, které jsme na trhu postrádali – vše v rámci jediného programu. Zároveň jsme chtěli poskytnout vhodnou službu pro lajky i webdesignéry a usnadnit v té době se rozjíždějící služby zaměřené na SEO.

Služba se od svého vzniku stala velmi oblíbenou díky výbornému poměru výkon/cena i rozsahu služeb a vstřícnosti zákaznické podpory. Během 3 let jsme se dostali mezi prvních 10 poskytovatelů webhostingu v ČR. Zároveň jsme jako vůbec první služba získali ocenění Webhoster roku v soutěži pořádané portálem Lupa.cz.

Naši filozofii „vše v jednom programu“ jsme zůstali věrni již více než 10 let. Náš model univerzálního programu již v současnosti není ojedinělý, a proto se soustředíme zejména na další rozšiřování služeb v rámci našeho programu i rozvoje souvisejících služeb, abychom mohli nabízet vždy lepší a kvalitnější služby. Sami neustále rozvíjíme vlastní řešení jako je např. klientská sekce pro správu webhostingu a domén, poštovní systém a další.
Dále jsme rozšířili naši nabídku také o managed (tj. s kompletní správou) virtuální a dedikované servery, které jsou stále populárnějším řešením pro rozsáhlejší projekty a klienty s více projekty.

Služby v rámci hostingu

         

      

Neposkytované služby

 

Více informací o tarifu naleznete na webu cesky-hosting.cz

Automatické instalace

Do testů jsme se rozhodli uvádět i informace o tzv. automatických instalací. Je to funkce, která vám nainstaluje redakční systémy „jedním kliknutím“, bez nutnosti stahovat redakční systém, vytvářet databáze a instalovat vše ručně.

 

Český hosting nabízí automatickou instalaci následujících RS:

  • WordPress
  • Joomla
  • Drupal
  • PhpBB
  • OpenCart
  • PrestaShop

Český hosting nabízí celkem 12 instalací na jedno kliknutí. Kompletní seznam naleznete v administraci

 

Výsledky testů

Test proběhl: 14.dubna 2019

GTmetrix


Odkaz na online výsledek


PageSpeed Insights


Pingdom


Odkaz na online výsledek


WebPagetest


Odkaz na online výsledek


Sucuri


WordPress Benchmark


Český hosting jsme si otestovali a přidali do tabulky k porovnání. Sledujte i další testy a pomozte nám zjistit, který hosting je na WordPress nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *