Otestovali jsme Ebola.cz

Jako čtvrtou společnost jsme otestovali EBOLA Czech s.r.o. a vybrali jsme její tarif ADVANCED

O společnosti EBOLA Czech s.r.o.

Historie Ebola.cz spadá až do roku 1999 kdy jsme začali nasazovat vlastní zákaznická řešení na bázi linuxových serverů u prvních klientů. Tato řešení zahrnovala i vývoj specializovaných web aplikací a hosting těchto aplikací. V průběhu času jsme se rozhodli nabídnout toto odladěné řešení hostingových služeb i pro širší klientelu. Vzhledem ke značné přesycenosti trhu webhostingu již v tehdejší době, jsme zvolili tento velmi agresivní název.

Podívejte se na recenzi na Ebolu.

Podobně jako u zákeřné rychle šiřitelné nemoci měl původně vyjadřovat rychlé servery a rychlé odezvy na podpoře webhostingu což nebylo a dosud není ve světě webhostingu obvyklé. Kromě toho se nám název jevil marketingově šikovný a snadno zapamatovatelný i když jsme počítali s tím, že bude početná skupina kterou s tímto názvem nepřesvědčíme. Nakonec jsme zůstali pouze u názvu a další přirovnání k zákeřné nemoci již nepoužili.

Od počátku se snažíme klientům usnadnit všechny činnosti související se zřízením a provozem hostingu nabídkou ojedinělých funkcí a kvalitní podporou, která mnohdy řeší i programátorské úpravy skriptů apod.

Mezi zajímavé funkce hostingu patří například automatický instalátor aplikací na jedno kliknutí, možnost rozbalování zabalených souborů na FTP, až 5 domén s nezávislým obsahem (včetně emailů) na jednom hostingu za 39,- Kč měsíčně.

Zkušenějším uživatelům a programátorům nabízíme on-line přepínatelné verze PHP 5.2, 5.3 a 5.4, možnost provozu různých verzí PHP v různých podadresářích či subdoménách (například pro ladění a testování aplikací) a také například repozitáře GIT včetně deploye přímo do stránek, tedy nejen pouhý repozitář.

Služby v rámci hostingu

         

       

Neposkytované služby

 

Více informací o jednotlivých tarifech naleznete na webu Ebola.cz

Automatické instalace

Do testů jsme se rozhodli uvádět i informace o tzv. automatických instalací. Je to funkce, která vám nainstaluje redakční systémy „jedním kliknutím“, bez nutnosti stahovat redakční systém, vytvářet databáze a instalovat vše ručně.

 

Ebola nabízí automatickou instalaci následujících RS:

  • WordPress
  • Joomla
  • Drupal
  • PhpBB
  • Mediawiki
  • Prestashop

 

Ebola.cz nabízí celou řadu instalací na jedno kliknutí. Kompletní seznam naleznete v administraci a nebo v jejich nápovědě.

 

Co se nám líbilo?

Ebola nabízí celkem 28 systémů, které u nich můžete nainstalovat na jedno kliknutí 🙂

Výsledky testů

Test proběhl: 11.dubna 2019

GTmetrix


Odkaz na online výsledek


PageSpeed Insights


Pingdom


Odkaz na online výsledek


WebPagetest


Odkaz na online výsledek


Sucuri


WordPress Benchmark


Ebola.cz jsme si otestovali a přidali do tabulky k porovnání. Sledujte i další testy a pomozte nám zjistit, který hosting je na WordPress nejlepší.

2 thoughts on “Otestovali jsme Ebola.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *