Otestovali jsme Savana.cz

Jako čtrnáctou společnost jsme otestovali savana.cz s.r.o. a vybrali jsme jejich tarif SAVANA 101

O společnosti savana.cz s.r.o.

Nabízíme kvalitní hostingové služby pro malé, střední i velké webové stránky a aplikace. Jsme plně připraveni našim klientům nabídnout špičkovou kvalitu našich služeb a servisu. Jsme spolehlivý partner, který se svým rozsahem činností postará o všechny potřeby našich kientů v oblastni hostingu.

Jsme společnost, která je na trhu hostingových služeb již více jak 10 let a po celou tuto dobu nabízíme našim klientům ty nejkvalitnější služby. Pokud ještě nejste našimi klienty a uvažujete o přechodu k nám, garantujeme vám výborné služby a komunikaci na té nejprofesionálnější úrovni. Věříme, že přesvědčíme i Vás, že vaše rozhodnutí využívat naše služby, bylo správné. Staneme se spolehlivých partnerem pro provoz vašich internetových stránek a vy se budete moci v klidu věnovat své na to navazující činnosti.

Podívejte se na recenzi na Savanu.

Levné ještě neznamená nekvalitní

Naše nabídka služeb je v porovnání s konkurencí cenově velmi atraktivní. Nabízíme špičkovou kvalitu služeb za ceny, které jsou u mnoha konkurenčních společností nereálné a nabízí své služby za vyšší ceny, nežli je naše nabídka. Touto cenovou politikou jsme docílili, že naše služby využívá tisíce zákazníků. Také diky naší vysoké produktivitě a optimalizaci provozních nákladů jsme schopni tuto cenovou hladinu držet trvale a to i přes to, že naše služby provozujeme na jednich z nejmodernějších serverů, které jsou v dané chvíli k dispozici a všechna tato zařízení provozujeme v jednom z nejmodernějších datacenter v ČR.

Služby v rámci hostingu

        

     

Neposkytované služby

  

Více informací o tarifu naleznete na webu savana.cz

Automatické instalace

Do testů jsme se rozhodli uvádět i informace o tzv. automatických instalací. Je to funkce, která vám nainstaluje redakční systémy „jedním kliknutím“, bez nutnosti stahovat redakční systém, vytvářet databáze a instalovat vše ručně.

 

Savana nabízí automatickou instalaci následujících RS:

  • WordPress
  • Joomla
  • Moodle
  • PhpBB
  • MediaWiki
  • PrestaShop
  • VirtueMart
  • Magento
  • OpenCart
  • Piwigo

 

Výsledky testů

Test proběhl: 25.června 2019

GTmetrix

Odkaz na online výsledek


PageSpeed Insights


Pingdom

Odkaz na online výsledek


WebPagetest

Odkaz na online výsledek


Sucuri

 


WordPress Benchmark


Server Performance Benchmarks


Savanu jsme si otestovali a přidali do tabulky k porovnání. Sledujte i další testy a pomozte nám zjistit, který hosting je na WordPress nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *