Otestovali jsme Váš hosting

Jako třináctou společnost jsme otestovali Váš Hosting s.r.o. . I když se specializují spíše na VPS, tak nám byli doporučeni k testu. Mají i vlastní tarif určený pro WordPress.

O společnosti Váš Hosting s.r.o.

Velkou výhodou služeb Váš-Hosting.cz je jejich propracované a intuitivní prostředí pro správu serverů (VPS Centrum), které ušetří hodiny strávené v příkazové řádce při konfiguraci serverů.


Váš Hosting se zaměřuje na výkon, což je vidět i na mnoha recenzích na Facebooku nebo na Google zápisu. Např. o jeden pár SSD disků se dělí třeba jen 3 klienti. A že disky bývají často úzké hrdlo výkonu.

V neposlední řadě je služba cenněna za svůj prozákaznický přístup. Vždy se snaží s klientem dohodnout a vyjít mu maximálně vstříc. Ať se jedná o prodloužení testovacího období nebo pomoci s konfigurací – není to obvykle žádný problém. V rámci tarifu dostávají zákazníci hodinu podpory každý měsíc.Tu mohou využít například pro asistenci při migracích atp.    

Služby v rámci hostingu

        

     

Neposkytované služby

  

Více informací o tarifu naleznete na webu Váš-Hosting.cz

Automatické instalace

Do testů jsme se rozhodli uvádět i informace o tzv. automatických instalací. Je to funkce, která vám nainstaluje redakční systémy „jedním kliknutím“, bez nutnosti stahovat redakční systém, vytvářet databáze a instalovat vše ručně.

 

Váš hosting nabízí automatickou instalaci následujících RS:

    • WordPress
    • Prestashop

 

Výsledky testů

Test proběhl: 10.června 2019

GTmetrix

Odkaz na online výsledek


PageSpeed Insights


Pingdom

Odkaz na online výsledek


WebPagetest

Odkaz na online výsledek


Sucuri

 


WordPress Benchmark


Server Performance Benchmarks


Váš hosting jsme si otestovali a přidali do tabulky k porovnání. Sledujte i další testy a pomozte nám zjistit, který hosting je na WordPress nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *